O nas


O Seachem:

Od ponad trzech dekad Seachem jest firmą mające swe korzenie w nauce. Nasze doświadczenie w hobby i wyedukowany personel w dziedzinie chemii oraz biologii to część opakowania produktu Seachem, który kupujesz. Wszyscy nasi pracownicy są hobbystami, którzy posiadają własne akwaria w domu oraz w biurze.

Innowacja oznacza rozwiązanie starych problemów w nowy sposób. Seachem nie zmienia opakowania dla starych pomysłów, tylko pakuje nowe pomysły, które czerpią w fundamentach wiedzy chemicznej i fizjologii rafy. Oferujemy naprawdę innowacyjne rozwiązania, które pracują lepiej od produktów konkurencyjnych i pozwalają zaoszczędzić pieniądze poprzez zwiększenie efektywności i skoncentrowania.

Jakość to nie są dla nas tylko puste frazesy. Stwierdzenie, że ktoś sprzedaje produkty wysokiej jakości, nie czyni ich takimi. Stoimy za każdym naszym produktem, który ma swój numer partii na etykiecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawdzić jego drogę przez proces produkcji. Kontrola jakości następuje na każdym etapie, począwszy od badań, przez projektowanie, aż do uzyskania końcowego produktu.

Dlaczego aqavitro?

Historycznie rzecz biorąc, linia produktów rafowych została ustanowiona na fundamencie wiedzy i opracowana przy wykorzystaniu danych o powstaniu rafy. Zrozumiałe jest, że nowe informacje o utrzymaniu rafy dają nowe produkty, jednak te nowości były zazwyczaj poszerzeniem standardowej linii produktów, zamiast jej udoskonaleniem. I choć proces ten w zasadzie funkcjonował dobrze, stwierdziliśmy, że nadszedł czas, aby zrobić krok wstecz i przeanalizować powtórnie akwarystykę rafową.

Zaczynając od podstaw chemii i fizjologii rafy, uzyskaliśmy najistotniejsze jej składniki w postaci zoptymalizowanej linii produktów. Podczas rozwoju tej linii, główny nacisk położono na wymogi rafy, ale również na wymagania hobbystów. Rezultat naszych starań jest teraz w zasięgu Twojej ręki - rezultat naszych starań to Aquavitro.

Naszym celem jest, aby posiadać linię, która jest gotowa do szybkiej reakcji na pojawienie się nowych technologii i informacji. Nie mogliśmy zrobić tego z bardzo dobrze przyjętą linią Seachem. Wyselekcjonowaliśmy zasadnicze elementy prowadzenia akwarium rafowego w zoptymalizowanej linii produktów. Jesteśmy zobowiązani do utrzymywania tej tendencji.